خانه هیات مجازی کانال تلگرام سید مجید بنی فاطمه – آدرس کانال رسمی سید مجید بنی فاطمه در پیامرسان تلگرام

کانال تلگرام سید مجید بنی فاطمه – آدرس کانال رسمی سید مجید بنی فاطمه در پیامرسان تلگرام

8 ثانیه خوانده شده
670
کانال تلگرام سید مجید بنی فاطمه

معرفی کانال تلگرام سید مجید بنی فاطمه در پیامرسان تلگرام

در اینجا قصد داریم به معرفی کانال سید مجید بنی فاطمه در پیامرسان تلگرام بپردازیم. شما می‌توانید با عضویت در این کانال ، جدیدترین نوحه ها و مداحی های این مداح خوش صدا را در سریعترین زمان دانلود کنید. در ادامه با مداحی دی ال همراه باشید.

سید مجید بنی فاطمه از جمله مدیحه سرایان معروف کشور می باشد که در دهه اخیر بسیاری از مداحی های او مورد پسند و توجه قرار گرفت. مداحی های به یادماندنی مجید بنی فاطمه همیشه در ذهن ما جای گرفته و بسیاری از ما با نوحه های ایشان خاطره های زیادی داریم.

کانال های تلگرامی ویژگی ها و مزیت های زیادی دارند که باعث شده اند دربین کاربران بسیار محبوب شوند. شما با عضویت در یک کانال می توانید در سریعترین زمان ممکن مطالب و اطلاعیه ها را دریافت کنید.

در این کانال تلگرامی که به شما معرفی می‌کنیم می توانید علاوه بر فایل صوتی و تصویری مداحی ها، تصاویر مراسمات و برنامه های مراسم ها را در اختیار داشته باشید و از اخبار و اطلاعیه های هیات مطلع شوید.

توجه: کانال های زیادی در تلگرام وجود دارند که با نام سید مجید بنی فاطمه فعالیت می‌کنند و به انتشار مداحی ها و آثار ایشان در تلگرام می‌پردازند. در اینجا ما تنها آدرس کانال رسمی کربلایی مجید بنی فاطمه در پیامرسان تلگرام را قرار می‌دهیم و هدف ما معرفی صفحات اصلی مداحان معروف می باشد.

شما می توانید متن اشعار و فایل صوتی گلچین مداحی سید مجید بنی فاطمه را در سایت ما دریافت نمایید.

برای عضویت در کانال بر روی دکمه عضویت کلیک کنید.

کانال تلگرام
لینک کانال:
https://telegram.me/reyhanatolhossein_channel

توجه کنید به دلیل مسدود بودن تلگرام با زدن بر روی دکمه بالا در صورتی که vpn شما فعال باشد می توانید به صورت مستقیم عضو شوید. در صورتی که از تلگرام های غیررسمی و یا از پروکسی استفاده می کنید، لینک کانال را کپی کرد و در تلگرام خود وارد آن شوید.

مطالب پیشنهادی:

دانلود گلچین مداحی سید مجید بنی فاطمه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کانال تلگرام سید مهدی میرداماد – آدرس کانال رسمی سید مهدی میر داماد در پیامرسان تلگرام

معرفی کانال تلگرام سید مهدی میرداماد در پیامرسان تلگرام در اینجا قصد داریم به معرفی کانال …