madahidlدوشنبه 2 مهر 1397

دانلود گلچین شهادت امام سجاد (ع) با نوای حاج میثم مطیعی

عکس

دانلود گلچین شهادت امام سجاد (ع) با نوای حاج میثم مطیعی

دانلود گلچین شهادت امام سجاد (ع)

| با نوای حاج میثم مطیعی |

 

گلچین شهادت امام سجاد (ع) – حاج میثم مطیعی نام مجموعه جدیدی از فایل‌های صوتی گلچین شده شهادت امام سجاد (ع) با نوای حاج میثم مطیعی است که در این مطلب از سایت آن را خدمت شما بازدیدکنندگان عزیز ارائه می‌کنیم. این مجموعه، شامل فایل‌هایی گلچین شده از فایل‌های صوتی مربوط به مداحی شهادت امام زین العابدین (ع) است که توسط حاج میثم مطیعی در طول سال‌های مختلف جمع‌آوری و انتخاب شده است.

ابومحمد علی بن حسین ملقب و مشهور به سجاد و زین‌العابدین چهارمین امام شیعیان بعد از پدرش حسین، عمویش حسن و پدر بزرگش علی بن ابی‌طالب است. ایشان در شهر مدینه به دنیا آمد و پدر خویش را در طول واقعه صحرای کربلا همراهی می‌کرد. از آن پس، زندگی این امام بزرگوار، به عبادت می‌گذشت و تعلیمات باقی مانده از ایشان، به شکل دعا و نیایش است. از مهم‌ترین آثار گران‌بهای حضرت زین العابدین، می‌ـوان به صحیفه سجادیه اشاره کرد. در این مطلب، به مناسبت فرا رسیدن شهادت آن بزرگوار، مجموعه‌ای گلچین از مداحی حاج میثم مطیعی را خدمت شما شیعیان عزیز ارائه می‌کنیم. شما هم اکنون می توانید این مجموعه گران قدر از حاج میثم مطیعی را با لینک مستقیم از سایت دریافت نمایید.

 

 

 

 

مشخصات
  • فرمت : MP3
  • حجم : 93 مگابایت
  • www.yasdl.com

حاج میثم مطیعی دانلود گلچین شهادت امام سجاد دانلود مداحی دانلود مداحی جدید دانلود مداحی جدید مطیعی دانلود مداحی شهادت امام سجاد دانلود مداحی شهادت حضرت سجاد دانلود مداحی مطیعی دانلود مداحی میثم مطیعی دانلود نوحه دانلود نوحه جدید دانلود نوحه شهادت امام سجاد دانلود نوحه شهادت امام سجاد مطیعی دانلود نوحه شهادت حضرت سجاد گلچین شهادت امام سجاد مداحی امام سجاد مداحی شهادت امام سجاد مداحی مطیعی مداحی مطیعی امام سجاد نوحه امام سجاد نوحه شهادت امام سجاد نوحه شهادت امام سجاد مطیعی

این مطلب توسط ارسال شده است.

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر